15 Seneyi aşkın bir süredir dağ bisikleti yarışlarından ve dünyanın birçok bölgesinde bisiklet sporu hakkında edindiğimiz tecrübe ile Yasmin Sports olarak 2008 senesinden beri bisiklet sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Yasmin Spor A.Ş., 2013 Senesinden itibaren, üstün teknoloji ve kaliteye sahip olan Alman "CUBE" bisiklet markasının Türkiye distribütörü olarak sektördeki temellerini geliştirmektedir. Dünyanın en ünlü bisiklet ve aksesuar markaları arasında gösterilen CUBE Bikes, dağ bisikletlerinden, yol ve çocuk bisikletlerine ve binlerce farklı bisiklet aksesuar modeline uzanan çok geniş bir ürün gamına sahip olmaktadır. CUBE, Tümüyle Almanya'da bulunan merkezlerindeki mühendisleri tarafından tasarlamış oldukları bisiklet modellerini Waldershof, Bavaria'daki kendi fabrikalarında üreten dünyadaki sayılı bisiklet firmaları arasında yer almaktadır.

CUBE, 1993 yılında Waldershof, Bavaria'da Marcus Puerner tarafından kurulmuştur. Şu ana dek, şirket Avrupa'nın öncü bisiklet imalatçısı olmakla birlikte, ürünlerine dünya çapında 60 ülkedeki ayrıcalıklı mağazalardan ulaşılabilmektedir.

cube fabrika

CUBE mevcut ürün portföyü, 180 farklı dağ bisikleti, yarış bisikleti, kros bisikleti, triatlon bisikleti, doğa bisikleti ve e-bisikletten oluşmaktadır. Bu çeşitlere ek olarak, kadınlar ve çocuklar için ergonomik olarak uygun bisikletler ve geniş bir giysi ve aksesuar yelpazesi de bulunmaktadır.

CUBE çalışanlarının en büyük motivasyonu, her bisikletten en iyi verimi almaya yönelik olan istekleridir. CUBE markası, fikirleri ve gelişimi temsil etmektedir. Waldershof, Bavaria'daki merkezlerinde, CUBE mühendis ekibi materyallerin ve yapımların sürekli olarak geliştirilmesinin ve imalat işlemlerini en uygun hale getirmenin yollarını aramaktadır. Test laboratuarında, bisikletlerin, gereksinimleri standart CE kurallarının üstünde olan, özel olarak geliştirilmiş ve kapsamlı testlerden geçmesi zorunludur. Bir sonraki etapta bisikletler mühendisler ve test sürücülerine test ettirilerek en zorlu şartlarda kontrol edilirler.

Kadro ve çift amortisör tasarımlarındaki verimli ve yenilikçi çözümler, CUBE markasının diğer markalardan daha üstün bir konumda olmasını sağlamaktadır.

Çok sayıda test sonucunda erişilen yüksek kalite ve yüksek marka bilinirliliği, markanın tüm dünyada ulaşmış olduğu seviyenin kanıtıdır. Sağlamlığın ve güvenliğin oluşturduğu ilkeli kombinasyon, mükemmel sürecin bir sonucudur.

Yasmin Spor ekibi olarak Amacımız, dünyanın en kaliteli ve yenilikçi bisiklet markalarından CUBE bisiklet ve aksesuar ürünlerini, tüm spor ve bisiklet tutkunlarına en iyi şekilde tanıtmak ve spor yaparken aldığımız keyfi tüm sporseverlere yaşatmaktır.