CUBE Bikes Daniela Sammler’la sözleşmesini 2 yıl daha uzattını duyurdu. Pazarlama Müdürü Thomas Aigner şöyle diyor: “ Atletlerin en iyi performansı gösterebilmeleri için spor ve antrenmanlarına %100 odaklanabilmeleri gerekir. Ürünlerimizin gelişme sürecinde özellikle atletlerimizin geri dönüşlerine güveniyoruz. Uzun süreli ilişkiler bu sporcuların performanslarında gerekli iç huzuru sağlamada anahtardır. Bu ilişkiler bize ürünlerimiz hakkında güvenilir feedback almamızı ve böylece müşterilerimize mümkün olan en iyi ürünleri sunabilmemizi sağlıyor.
Sammler, CUBE ile uzun süreli ortaklığını, markanın performans ve teknolojiyi ikisinden de taviz vermeden birleştirdiği için uzatmaya karar verdi.
Daniela Sammler mutluluğunu şu sözlerle ifade ediyor: "CUBE gibi güçlü bir partnere sahip olduğum için çok gururlu ve minnettarım. Daima en son ve en iyi ürünlere erişebileceğimi biliyorum. Materyallerin sürekli gelişiyor olması, bisiklet üzerinde optimum performans elde etmemi mümkün kılıyor. CUBE çalışanlarıyla iletişim ise gerçekten çok özel ve atletlerin feedbacklerine ürünlerin tasarımında doğrudan yer verilmesi inanılmaz. Prospects takımında yarışmaya başladığımdan beri CUBE’a güveniyorum. Professional Erdinger Alkoholfrei takımının bir parçası olurken ilişkimizin devam etmesinden devam etmesinden de çok mutluyum."       

2015 sezonu için, Daniela’nın en büyük hedefi Challenge Roth. Sammler, 27 Şubat’ ta Challenge Dubai’de ilk yarışına başlayacak.